Yükleniyor...

Kurumsal Yoga

Kurumsal Şirketlerde Sağlık, Mutluluk ve Başarı Çözümleri: Güneş ile Kurumsal Yoga

“Başarılı insan ve kurumlar mutlu ol(a)mayabilir. Ancak; MUTLU BİREY ve KURUM kesinlikle BAŞARILI olacaktır.” felsefemizden hareketle iş dünyasına çok özel ‘Kurumsal Mutluluk’ çözümleri sunuyoruz. Bunlardan biri de ‘Güneş ve Yoga’.

Günümüz dünyasında, çalışanların en önemli sorunlarından biri de, aynı ortamlarda, yoğun iş koşuşturması ve stres altında rahatsızlık hissetmesi. Pek çok değişkenin olduğu iş yaşamında, firmalar farklı çözümler ile, çalışanlarına nefes aldırıyor

Çalışanlar gün içerisinde oturuş bozukluğu ve hareketsizlik nedeniyle, özellikle sırt ve boyun ağrıları çekiyor biliyorsunuz. İş dünyası için Yoga, bulunmaz doğal bir anti-depresan. Her derde devadır desek yeridir.

Bel, sırt, baş ağrıları, yorgunluk, enerji kaybı, halsiz hissetme ve en önemlisi çağımızın rahatsızlığı stresini azaltmayı hedeflerken; stresin oluşturduğu nefes düzensizliğini fark edebilme ve bunun için doğru hareket edebilmeyi, masa başında doğru oturmayı, varolan duruş bozukluklarını iyileştirme bu seanslardaki ortak amacımız.